وین‌جوی، یه میان‌وعده مقوی برای همه!

تقریبا میشه گفت همه دوس دارن تو زمان میان‌وعده و یا عصرونشون، کنار نوشیدنی گرم و خُنک‌شون، یه خوراکی سبک و خوشمزه داشته باشن. اگه از اون دسته از افرادی هستین که عاشق قهوه‌این، بیسکویت قطعا میتونه یار و همدم خوشمزه کنار قهوه‌تون باشه. البته که نوع نوشیدنیش میتونه هرچی باشه، ولی خوردن یه میان‌وعده سالم و کم کالری نه تنها می‌تونه به اینکه سالم‌تر باشین کمک کنه، بلکه می‌تونه انرژی‌تون رو بالا ببره!

بسیاری از تحقیقاتی که انجام شده نشون می‌ده که خوردن میان‌وعده به کاهش وزن کمک می‌کنه. برخی شواهد نشون میده که افزایش تعداد میان‌وعده ممکنه به مدیریت گرسنگی و تنظیم قند خون کمک کنه. بیسکویت وین‌جوی می‌تونه همون میان‌وعده خوشمزه و سالمی باشه که کنار نوشیدنی‌تون همیشه جوابه!

این بیسکویت به دلیل وجود ترکیبات سالمی که داره نه تنها برای بزرگ‌ترها یه میان‌وعده سالمه، بلکه می‌تونه یه میان‌وعده برای مدرسه بچه‌ها باشه. وین‌جوی برای افرادی که زندگی پراسترسی دارن و نمیرسن که مواد مغذی که بدنشون بهش احتیاج داره رو رفع کنن، خیلی مفیده.

اگه که تو یه رژیم غذایی خاصی هستین و دائما دنبال یه میان‌وعده سالم و در عین حال خوش‌طعم می‌گردید، وین‌جوی اینجاست تا تمام نیازهای شما به یه میان‌وعده کم‌کالری رو رفع کنه. حالا ما چرا انقدر اصرار داریم که وین‌جوی یه میان‌وعده سالمه؟!

وین‏جوی مقدار قند بسیار ناچیزی داره و در واقع بخشی از قندش رو از قند طبیعی کشمش می‏گیره که یکی از ترکیبات اصلی این بیسکویت هستش. غنی از ویتامین و مواد معدنی است:

کریسپی و ترد، غنی از آرد جو دوسر، آرد گندم و کشمش تمام مواد مغذی که بدنتون بهش احتیاج داره رو تامین می‌کنه. آرد جو دوسر یه غلات کامل و مغذیه که در مقایسه با سایر غلات‌ها، مقدار قابل‌توجهی فیبر و محتوای پروتئینی بالایی داره.

حالا بریم سراغ قسمت خوب ماجرا ....


چرا میان‌وعده اونم از نوع بیسکویت وین‌جوی انقدر مفیده؟

برای اینکه کمک کنیم که چربی‌های شکمی کاهش پیدا کنن، نیازه که کالری کمتری مصرف کنیم. اگه تو روز یکی دوباره میان‌وعده داشته باشی در نهایت میلت به مصرف چربی و غذاهای سنگین کاهش پیدا می‌کنه و غیر از اون یه میان‌وعده غنی از فیبر داری. دیگه چی از این بهتر می‌تونه باشه؟

چرا خوردن میان‌وعده اونم شبا به کاهش وزن کمک می‌کنه؟

شواهدی وجود داره که نشون میده خوردن میان‌وعده اونم تو زمان عصر به بعد به کاهش وزن کمک می‌کنه. این تحقیقات همچنین میگه که خوردن میان‌وعده‌های رژیمی به جای شام می‌تونه باعث بشه که سبک زندگی سالم‌تری داشته باشین. وین‌جوی کم کالری اینجاست که جای یه وعده شام سنگین و چرب و چیل رو براتون پر کنه.

سخن پایانی وین‌جوی

بیسکویت وین‌جوی اینجاست تا به عنوان یه میا‌ن‌وعده رژیمی برای ورزشکاران و افرادی که ورزش نمی‌کنن اما به تناسب اندامشون اهمیت میدن، یه گزینه مناسب باشه. همچنین کار هر نوشیدنی می‌تونه عالی به نظر بیاد. نه تنها با یه لیوان چای و یا هر نوشیدنی دیگه‌ای عالی میشه، بلکه می‌تونه برای یه مدت طولانی سیر نگهت داره. این کم‌کالری، سالم و جدید و امتحان کن.

برای خرید بیسکویت وین‌جوی تنها کافی است که به سایت دیجی‌کالا و یا اسنپ فود مراجعه کنید و یا به صورت حضوری از هایپرمارکت‌ها  و فروشگاه‌های زنجیره‌ای خریداری فرمایید.

 

آخرین بلاگ ها